Вівторок, 12 червня 2018 13:42

Вчимося та практикуємо: курсанти ЛьвДУВС побували на реальному місці події

Серед різноманітних форм організації освітнього процесу у закладах вищої освіти МВС України важливе місце належить практичній підготовці. Аби закріпити отримані під час занять теоретичні знання, курсанти у складі навчальних слідчо-оперативних груп виїжджають на реальні місця скоєння злочину. Така ініціатива тривалий час успішно функціонує на базі ЛьвДУВС і дозволяє вихованцям вишу не лише спостерігати за роботою професіоналів, а й переймати від них безцінний досвід.

Так, 12 червня до чергової частини Шевченківського відділу поліції м. Львова надійшло повідомлення про смерть чоловіка, який випав з вікна 9-го поверху одного з медичних закладів м.Львова. Навчальна СОГ у складі курсантів 3-го курсу факультету №1 Валерії Залевської, Дар’ї Заїки та Богдана Ковальського під керівництвом завідувача кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Сергія Марка виїхала на місце події.

Першочергово курсанти поспілкувалися з патрульними поліцейськими, які надали короткі відомості про ситуацію. Далі вони спостерігали та вивчали алгоритм дій кожного з учасників слідчо-оперативної групи: слідчого, оперуповноваженого та судмедексперта, який оглядав тіло потерпілого й фіксував всі необхідні деталі.

У цей день майбутні правоохоронці не лише здобули нові знання, а й ще раз переосмислили велику відповідальність обраної ними професії.