Середа, 13 червня 2018 14:00

Юні науковці зустрілись востаннє в цьому навчальному році

13 червня у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося останнє в 2017-2018 навчальному році засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених. Свої наукові дослідження у сфері психології, економіки та фінансів представили вихованиці факультетів №7 і №8.

Так, вихованиця 3-го курсу факультету №7 Ольга Мороз виступила з темою «Сучасні стресори та їх вплив на психіку людини». Здобувач освітнього ступеня «магістр» факультету №8 Марія Біль доповіла про «Загрози економічній безпеці держави в умовах посилення еміграційних процесів молоді». Результати свого дослідження на тему «Чинники, які впливають на стабільність фінансової системи України» представила студентка 4-го курсу факультету №8 Марта Соболєва.