П'ятниця, 22 червня 2018 06:05

Порядок проведення перевірки рівня фізичної підготовленості вступників (ВІДЕО)

Кандидати, що прагнуть навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, при вступі складають іспит з фізичної підготовки. Порядок проведення перевірки рівня фізичної підготовленості вступників визначається наказом МВС України від 29.02.2016 № 90.

videoblocks male hand turning on stopwatch to record time during sport competition deadline beijbar4z thumbnail full01

Основною метою оцінки рівня фізичної підготовленості кандидатів на навчання є визначення їх придатності до опанування навчальної програми за відповідним рівнем вищої освіти в ЗВО, їх придатності переносити фізичні навантаження без зниження працездатності при виконанні службових завдань.

Рівень фізичної підготовленості кандидатів на навчання у закладах вищої освіти визначається за результатами виконання трьох контрольних вправ:

• комплексна силова вправа;
  • біг на 100 метрів;
  • біг на 1000 метрів.

Для чоловіків та жінок умови виконання практичних вправ однакові. Кандидати виконують вправи виключно у спортивній формі одягу та взутті за сезоном. Іспит з фізичної підготовки проводиться упродовж двох днів:

• 1-й день – комплексна силова вправа та біг на 100 м;
  • 2-й день – біг на 1000 м.

Рівень фізичної підготовленості кандидатів на навчання у ЗВО оцінюється відповідно до вправ і нормативів, визначених у таблиці нормативів з фізичної підготовки кандидатів на навчання. Загальний результат оцінки рівня фізичної підготовленості розраховується за шкалою оцінювання від 100 до 200 балів, як середній бал отриманий за три вправи.

Іспити з фізичної підготовки у Львівському державному університеті внутрішніх справ проводитимуться у період з 16 по 21 липня 2018 року (реєстрація вступників на факультет №3 здійснюватиметься 15 липня; на факультет №1 – 17 липня; на факультет №2 – 18 липня).

Read 434 times Last modified on П'ятниця, 22 червня 2018 06:14