Субота, 23 червня 2018 13:44

Заохочувальні відзнаки та державні нагороди вручили працівникам і вихованцям ЛьвДУВС

Церемонія вручення відбулась під час урочистостей з нагоди випуску курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ. Першим відомчі нагороди працівникам вишу вручив заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України полковник поліції Антон Сизоненко. Так, відзнаки МВС України отримали декан факультету №1 Олексій Авраменко, завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності Андрій Баб’як і начальник відділу організації служби Михайло Кухта. Грамотами МВС України були відзначені завідувач кафедри кримінального процесу Ярослав Хитра та провідний фахівець факультету №1 Назарій Червінко.

З нагоди випуску та посвячення у захисники правопорядку відзначені були також і вихованці ЛьвДУВС, які упродовж навчання зарекомендували себе з позитивної сторони, сумлінно ставилися до навчання, брали активну участь в науково-дослідній роботі та громадському житті навчального закладу. Так, Грамоти випускникам Назарію Грицюку та Вадиму Гриньку вручила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа відзначив лейтенантів поліції Андрія Закалу, Олександра Зюганова, Руслана Казімова та Романа Радика.

Заступник міського голови Львова Сергій Бабак вручив Подяки випускникам Соломії Васюк, Івану Вигінному, Надії Гаврилюк та Ользі Думі. Голова комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем Львівської обласної ради Михайло Дзюдзь вручив Подяки за сумлінне ставлення до навчання, зразкову поведінку та активну участь у громадському житті університету Катерині Мартинюк та Олені Федак.

Вітаємо також проректора ЛьвДУВС Василя Франчука із присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України». Відповідний Указ Президента України від 19 травня 2018 року №135/2018 оголосила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.