Середа, 27 червня 2018 14:50

Ряди українських юристів поповнили 125 випускників ЛьвДУВС

У Львівському державному університеті внутрішніх справ 27 червня відбулись урочистості з нагоди випуску 125 студентів факультету №6, які здобули освітній ступінь бакалавра за спеціальністю «Право». Аби привітати новоспечених юристів із успішним завершенням навчання, участь в святкових заходах взяли перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський, керівництво й науково-педагогічні працівники факультету, священнослужителі, батьки та друзі.

«Я радий, що сьогодні всі ви усміхнені, вбрані у вишиванки. Адже для вас цей день дуже знаменний. Чотири роки тому ви вирішили стати на шлях юриспруденції, і зробили для цього перший крок, – звернувся до випускників Тарас Созанський. – Хочу побажати, щоб у житті ніхто з вас не загубився на професійній ниві. Не забувайте своїх одногрупників, постійно підтримуйте один одного, де б ви не працювали. Нехай ваші рідні та близькі завжди пишаються вами. Будьте багаті знаннями, і не забувайте, що вчитися потрібно все життя. Слава Україні!».

Щирі вітання батькам і науково-педагогічному колективу університету від імені випускників висловила Мар’яна Ляхович: «Наче вчора ми усі з хвилюванням переступали поріг цього університету, а сьогодні вже випускники. Ми щасливі, що з великої кількості вишів, все ж таки знайшли той, який став найкращим для нас. Ми вдячні своїм батькам, за те, що дали нам шанс навчатися тут. Слова вдячності ми говоримо нашому деканові. Його привітна посмішка й відкритість у спілкуванні згуртувала велику студентську сім’ю. Хочеться подякувати викладачам, які упродовж цих років мали мудрість і витримку, щоб виховувати та навчати нас. Ви дали нам цінний багаж знань, були справжніми прикладами професіоналізму, працелюбності, системності і послідовності в роботі».

Посвяту дипломів та Боже благословення здійснив настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич. Яскравим завершенням урочистостей стали музичні виступи випускників факультету Роксолани Паньків і Романа Кінаха, а також першокурсниць Аліни Кравчук та Наталія Гринчук .