П'ятниця, 29 червня 2018 14:40

У ЛьвДУВС зустрілись випускники 1998 року

День випуску молодих лейтенантів 1998 року назавжди увійшов в історію навчального закладу як перший випуск фахівців вищої освіти Львівського інституту внутрішніх справ. 29 червня вони зібрались у стінах рідного вишу, аби пригадати, яким було їхнє курсантське життя 20 років тому. Зустрітись із своїми вихованцями до вишу прийшли начальники факультету Михайло Штангрет і Роман Сокол, керівники курсу Микола Савченко і Вадим Багрій, науково-педагогічні працівники.

«Я впевнений на 100%, що випуск 1998 року – найкращий з тих, які я бачив за 30 років, що тут пропрацював. Це були гарні часи: ми вчили, ви вчилися. Пригадую, набирали тоді 126 осіб, завершили навчання 116, десятьох було відраховано за порушення дисципліни та навчання. Минуло 20 років, і половина з вас досі носить погони. Я щиро зичу усім вам щастя, здоров’я та успіхів»,– зазначив Роман Сокол.

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута – один з випускників 1998 року. Разом з ним 4 роки навчались перший проректор Тарас Созанський, директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар, декан факультету №2 Іван Красницький, заступник декана факультету №1 Дмитро Гончаренко, завідувач кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Данило Йосифович, завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності Андрій Баб’як і доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права Валерій Шишко.