9 листопада відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах»

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах», яка відбудеться 9 листопада 2018 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ (м. Львів, вул. Городоцька, 26).

Напрями роботи наукового заходу:

• Нормативно-правове забезпечення правоохоронної діяльності: українські реалії та зарубіжний досвід.
  • Реформування правоохоронної системи: шляхи, ризики та перспективи.
  • Проблеми взаємодії правоохоронних органів у правозастосовній діяльності.
  • Сучасний стан та оцінка ефективності діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності.

Для участі в роботі конференції запрошуються науковці закладів вищої освіти і наукових установ, працівники правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій України та іноземних держав.

Заявку на участь у конференції, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) слід надсилати на адресу університету (м. Львів, вул. Городоцька, 26) або електронною поштою на одну із зазначених нижче електронних адрес з поміткою «на конференцію» до 1 жовтня 2018 року.

Контакти координаторів заходу:

• Олексій Авраменко – декан факультету № 1 (факультет з підготовки фахівців для підрозділів слідства), 0677992190, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
  • Іван Красницький – декан факультету № 2 (факультет з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції), 0677185960, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
  • Степан Гнатюк – декан факультету № 3 (факультет з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції), 0667639928, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
  • Василь Франчук  завідувач відділення міжнародних зв’язків, 0967785040, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (лише для іноземних учасників конференції).

Додаткову інформацію та заявку на участь у міжнародній науково-практичній конференції можна знайти за посиланням.