Вівторок, 03 липня 2018 14:51

У ЛьвДУВС відбувся випуск 86 бакалаврів-психологів

Урочисті заходи з нагоди випуску студентів факультету №7 відбулись 3 липня у центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ. 4 навчальні роки минули, і для випускників настав довгоочікуваний день отримання дипломів. Вручили їх перший проректор Тарас Созанський та декан факультету № 7 Зоряна Кісіль.

«Вітаю із цим гарним святом. Завершення навчання – це водночас радісний і сумний момент. Хочу побажати, щоб ви залишались такими дружніми, як сьогодні, адже вас багато що об’єднує, ви багато пережили разом і маєте, що пригадати. Через декілька років ви буде зустрічатись і згадувати період навчання, як один із найкращих, – звернувся до випускників Тарас Созанський. – Ваша професія складна й важлива, і не дарма психологів називають лікарями людських душ. Ваше слово, ніби скальпель хірурга: може вилікувати, і може вбити. Я хочу, щоб ви про це пам’ятали».

Від імені випускників із словами подяки до керівництва університету, науково-педагогічного складу та батьків звернулася сьогоднішня випускниця Тетяна Томин: «Минули ці чотири роки, і нарешті ми – психологи. Дякуємо деканату, викладацькому складу та нашим улюбленим методистам за те, що вони працювали для нас. Вже завтра дороги поведуть на в різні боки, і я щиро мрію, щоб всі ми були щасливими. Я не буду бажати вам лише хорошого, адже на життєвих труднощах, насправді, здобувається досвід. Досвід, якого нам всім наразі бракує. Нехай ваші крила розправляються. В добру путь!»