Вівторок, 03 липня 2018 14:45

У ЛьвДУВС успішно відбулись захисти кандидатських дисертацій

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ 2-3 липня відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.12 – філософія права та кандидата економічних наук за спеціальністю 21.04.01 – економічна безпека держави. Четверо здобувачів, які представили на розгляд спеціалізованих вчених рад свої наукові доробки, на відмінно справились з поставленими завданнями.

Так, у перший день своє наукове дослідження представила старший викладач кафедри теорії, історії держави і права та приватноправових дисциплін Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького Марія Музика на тему «Ірраціональність як напрям посткласичної філософії права». Наступний доповідач – суддя Деснянського районного суду м. Києва Вероніка Сенюта – презентувала свою дисертацію «Філософські засади права інтелектуальної власності».

Офіційними опонентами здобувачів виступили: Альона Романова, професор кафедри теорії та філософії права ІПП Національного університету «Львівська політехніка»; Христина Романів, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін ЛьвДУВС; Тарас Гарасимів, декан повної вищої освіти ІПП Національного університету «Львівська політехніка»; Христина Горецька, доцент кафедри цивільного права та процесу Львівського торговельно-економічного університету.

Наступного дня захищали свої дисертації аспірант кафедри економіки та економічної безпеки ЛьвДУВС Олена Ковпак – «Інституціональні інструменти зміцнення бюджетної безпеки України» та викладач кафедри маркетингу та управління бізнесом Уманського державного університету імені Павла Тичини Олексій Яковенко з темою «Кредитування сільськогосподарських підприємств як інструмент забезпечення продовольчої безпеки України». Офіційними опонентами здобувачів виступили професор кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Мартинюк; заступник начальника відділу економічної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень Дмитро Венцковський; професор кафедри міжнародних фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Володимир Токар; завідувач кафедри менеджменту Львівського державного університету внутрішніх справ Зінаїда Живко.

Підсумком обговорень та дискусій з приводу представлених досліджень стало таємне голосування членів спеціалізованої вченої ради. Відтак, в усіх випадках рішення було одноголосним – присвоїти здобувачам науковий ступінь кандидата юридичних наук і кандидата економічних наук. Вітаємо науковців!