П'ятниця, 06 липня 2018 13:36

Вручення дипломів випускникам факультету №8 ЛьвДУВС

Ще один етап пройдено! Випускники факультету управління та економічної безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ завершили навчання. Урочистості з нагоди випуску та вручення дипломів здобувачам освітнього ступеня «бакалавр» напряму підготовки «Менеджмент», «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит» відбулися 6 липня в центрі дозвілля вишу.

«Ви пройшли далеко непростий шлях здобуття освіти. Все розпочалось з переживань, коли закінчували загальноосвітній навчальний заклад, далі брали участь у конкурсі для вступу до ЛьвДУВС, складали перші екзамени, проходили атестацію, змагались в конкурсах талантів. Безумовно, за цей період ви всі стали частиною Львівського державного університету внутрішніх справ. Сьогодні ви прощаєтесь з рідним університетом, і я націлюю вас чітко пам’ятати: з кожним днем професійної діяльності робіть все для того, щоб знати більше і здобувати нові вміння. Пам’ятайте альма-матер, своїх педагогів, будьте вдячними своїм батькам. Зичу вам здоров’я, наснаги, терпіння. Нехай всі ваші починання вдуваються!» – побажав випускникам ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута.

IMG 4

З вітальними словами також звернулась декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак, яка наголосила, що двері університету відкриті для усіх, хто прагне продовжувати навчатись: «Світові бестселери гласять, що успішність особистості та успішність бізнесу визначається трьома моментами. Найперше це потрібно чітко усвідомлювати ціль. Ми не можемо хаотично жити, ми відповідальні і повинні чітко окреслювати ціль, до якої ми прагнемо. Другий невід’ємний момент – це глибока віра. Адже віра, наполегливість і впевненість слугують реалізації цілей. І третє це натхнення! Тож я бажаю, що ці три елементи були вашими путівниками. Керуйтесь у своєму житті лише правдою, адже правда робить нас сильними. І коли ви матимете за своїми плечима щит правди, ви будете непохитними. Я вам бажаю успіхів, особистого щастя, міцного здоров’я та Божої благодаті»

Випускники Анастасія Івахів, Вікторія Желіховська та Олександр Чура від імені усіх студентів подякували своїм викладачам і методистам за щирість, відкритість, доброту, плідну працю та її результати, батькам – за увагу, любов, турботу і підтримку, а також побажали розвитку й процвітання рідному університету.

Більше фото на сторінці ЛьвДУВС у Facebook