Четвер, 12 липня 2018 09:08

У ЛьвДУВС стартувала вступна кампанія

(1 Vote)

12 липня у Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочався вступний «бум». Від сьогодні буде відбуватися прийом документів.

Так, вже з дев’ятої ранку ЛьвДУВС гостинно відчинив двері для абітурієнтів та батьків. Почалася реєстрація на денну та заочну форми навчання факультетів заочного навчання працівників Національної поліції (№4), заочного навчання цивільних осіб (№5), юридичного (№6), психології (№7) й управління та економічної безпеки (№8). З 15 по 17 липня буде здійснюватися реєстрація майбутніх курсантів на факультети з підготовки фахівців для підрозділів слідства (№1), підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції (№2) і підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності поліції (№3).

Уся необхідна інформація для абітурієнтів розміщена на сайті у розділі «Вступникам», де висвітлено правила прийому до ЛьвДУВС у 2018 році, програми проведення вступних випробувань, розмір оплати за навчання. Крім цього на сайті у розділі «Абітурієнту» є вкладка «Запитання до приймальної комісії з відповідями», де можна почерпнути корисну інформацію.

Також, є можливість задати запитання до членів приймальної комісії зателефонувавши за такими номерами телефонів: (032) 255-38-36, (032) 261-64-22, (032) 261-24-61, (032) 235-69-69, (032) 295-47-76. Пишіть нам в повідомлення на офіційну сторінку університету в мережі «Фейсбук» та «Інстаграм», ми радо відповімо на поставлені питання. Шукайте нас як «Львівський державний університет внутрішніх справ» або за хештегом #ЛьвДУВС.

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи Міністерства внутрішніх справ України, який надає освітні послуги з підготовки фахівців у галузях права, правоохоронної діяльності, психології, економіки, управління та адміністрування. За десятки років навчальний заклад випустив значну кількість кваліфікованих правоохоронців, кращі з яких працюють на відповідальних посадах в Адміністрації Президента України, в апараті Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, НАБУ, обласних управліннях Національної Поліції, у відомчих вищих навчальних закладах, чимало серед них видатних вчених, представників вітчизняної науки і освіти.

Бажаємо вам успіху, вступити до ЛьвДУВС й стати частинкою великої та дружньої університетської сім’ї.