Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 02 серпня 2018 13:51

Об’єднуємо зусилля заради встановлення миру

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Головному управлінні Національної поліції Львівщини 1 серпня відбулась нарада за участі радника міністра внутрішніх справ України Івана Варченка та керівництва поліції Львівщини, під час якої були обговорені роль, місце та підготовка поліцейських до виконання завдань з деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей України у рамках миротворчої місії.

Участь у нараді взяли т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Тарас Сабанюк, керівник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко, проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Ольга Балинська, а також керівники окремих підрозділів обласного управління поліції.

Радник міністра Іван Варченко обговорив з учасниками наради Стратегію відновлення цілісності України і деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей України «Механізм малих кроків», розроблену Міністерством внутрішніх справ, а також роль, місце та підготовку поліцейських Львівщини у цьому процесі в рамках виконання миротворчої місії.

«Перемагають не армії, перемагають нації. Тому роль у цьому процесі кожного українця, а особливо поліцейського, є дуже вагомою. І найважливіше, щоб кожен правоохоронець в рамках реалізації миротворчої місії на сто відсотків був готовий до виконання поставлених завдань. Тому процес підготовки необхідно починати вже зараз і ставитись до цього якомога серйозніше», – наголосив радник міністра.

Нагадаємо, Стратегія де окупації і реінтеграції окупованих територій Донбасу на основі «Механізму малих кроків» Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков представив у червні цього року. Передбачено, що процес відбуватиметься у кілька етапів, зокрема підготовчого, який передбачає створення правового поля для врегулювання конфліктів, вибудовування комунікаційної стратегії та введення міжнародної миротворчої місії. Наступний етап – деокупація та реінтеграція окремих районів Донецької та Луганської областей України, що передбачає звільнення територій, їх демілітаризація, відновлення роботи державних органів, підготовка до виборів, відновлення інфраструктури та повернення вимушено переміщених осіб.

За матеріалами відділу комунікації поліції Львівської області

Read 768 times