П'ятниця, 03 серпня 2018 05:55

Вітаємо ректора ЛьвДУВС Романа Благуту з Днем народження!

(1 Vote)

Вельмишановний пане ректоре!

Ректорат та особовий склад Львівського державного університету внутрішніх справ щиросердечно вітають Вас із Днем народження!

У Вашому життєвому доробку людини, науковця, керівника – авторитет, визнання, професіоналізм, активна громадянська позиція, принциповість, а також досвід і мудрість, що є надійним гарантом Вашої подальшої успішності. Усі Ваші зусилля спрямовані на ефективну організацію освітнього процесу та розвиток наукових шкіл, зміцнення матеріально-технічної бази та підвищення якості підготовки фахівців в університеті.

Ви завжди вимогливий до себе, постійно рухаєтесь вперед, підкорюючи нові вершини! Ви ніколи не зраджуєте принципам людяності, порядності і чесності! Рідний заклад вищої освіти, у якому Ви пройшли славний шлях від курсанта до ректора, склавши головний іспит у житті кожної людини – іспит на справжність, пишається Вами!

site
Із захопленням засвідчуємо плідний актив Вашої успішної ректорської діяльності – перехід на європейські методики навчання, зміцнення наукового авторитету університету, активізацію міжнародного співробітництва, партнерські відносини з вітчизняними закладами вищої освіти, налагодження конструктивного діалогу з державною владою, пошук талановитої молоді і створення для неї перспективних умов – усе це й багато іншого, значимого, вагомого, суттєвого стало реальністю завдяки Вашому енергійному керівництву, Вашій небайдужості та щоденній копіткій праці.

У цей святковий день щиро бажаємо Вам, Романе Ігоровичу, міцного здоров’я, людського щастя, родинного тепла та Божої ласки! Нехай поряд із Вами завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі, а кожний прожитий день додає ще більше внутрішньої сили та впевненості для здійснення усіх благих задумів.

колектив Львівського державного
університету внутрішніх справ