Понеділок, 06 серпня 2018 07:28

200 переможних метрів, або Веслувальниця Оксана Чичкан продовжує здобувати медалі

2-5 серпня у м. Львові відбувся чемпіонат України серед ветеранів спорту з веслування на байдарках та каное. Участь у спортивному заході взяли 75 учасників з 14 областей України. У різних видах програм на дистанції 200 м виступала в.о. завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ майстер спорту з веслування на байдарках та каное Оксана Чичкан. У підсумку спортсменка виборола три золоті та одну срібну медаль.

Знайомство з байдаркою та веслом розпочалось, коли Оксані було 11 років. Цей вид спорту припав дівчині до душі. Виснажливі тренування дали результат, і у 1994 році веслувальниця здобула перемогу в байдарці-одиночці на дистанції 200 м на юнацькому чемпіонаті України. Згодом стала бронзовою призеркою першої Спартакіади України. Перемоги мотивували розвиватись та досягати нових вершин.

У 2015 році спортсменці присвоїли звання судді національної категорії. Крім суддівської Оксана сьогодні займається тренерською діяльністю. Веслуванням також захоплюються її чоловік Юрій та син Олексій. Ветеранським спортом Оксана почала займатися лише рік тому. Виступає у віковій групі 40-44 років. Цьогорічний чемпіонат України серед ветеранів став для неї першим, однак доволі успішним: І місце в байдарці-двійці, І місце в байдарці-четвірці мікс, І місце в естафеті серед жінок (4 рази по 200 м), а також ІІ місце в байдарці-одиночці.

Read 792 times Last modified on Понеділок, 06 серпня 2018 07:32