5 жовтня відбудеться науково-практичний семінар «Роль Національної поліції України в соціально-економічних відносинах: теорія та практика»

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні науково-практичного семінару «Роль Національної поліції України в соціально-економічних відносинах: теорія та практика», який відбудеться у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи науково-практичного семінару:

• діяльність правоохоронних органів з протидії правопорушенням у сфері економіки;
  • роль психопрофілактики у сфері діяльності Національної поліції;
  • професійно-психологічна модель особистості поліцейського;
  • моніторинг якості професійної підготовки поліцейських;
  • формування позитивного іміджу поліції;
  • соціально-психологічні та економічні аспекти реалізації стратегії community policing в Україні.

До участі у засіданні науково-практичного семінару запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, працівники практичних підрозділів Національної поліції та МВС України, фахівці державних і недержавних установ та організацій, які займаються зазначеною проблематикою, ад’юнкти (аспіранти), здобувачі вищої освіти.

Адреса організаційного комітету: кафедра  соціальних дисциплін факультету № 3 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ (м. Львів, вул. Городоцька, 26, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Деталі в інформаційному повідомленні.