19 жовтня відбудеться ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві»

Факультет №7 Львівського державного університету внутрішніх справ запрошує взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві», яка відбудеться 19 жовтня 2018 року

Напрями роботи конференції:

• теоретико-прикладні основи дослідження психічного здоров’я особистості;
  • критерії та показники психічного здоров’я;
  • проблеми формування, адаптації, збереження та зміцнення психічного здоров’я особистості в онтогенезі;
  • психічне здоров’я і професійна діяльність особистості;
  • психічне здоров’я особистості як складова національної безпеки держави;
  • здоров’язберігаючі технології як запорука збереження психічного здоров’я особистості;
  • вплив суспільних трансформацій на психічне здоров’я особистості;
  • психічне здоров’я дітей у складних життєвих обставинах.

Для участі в роботі конференції запрошуються науковці і практики, здобувачі вищої освіти, зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

Заявку на участь у науково-практичному заході, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) просимо до 15 вересня 2018 року подати на кафедру психології факультету № 7 за адресою: м. Львів, вул. Кривоноса, 1 або електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. завідувачеві кафедри психології діяльності в особливих умовах Бамбурак Наталії Михайлівні, м.т.: (097)2397630.

Видання збірника тез конференції планується до початку її роботи.

Деталі в інформаційному повідомленні.