Шаблоны Joomla 3.5

П'ятниця, 10 серпня 2018 14:08

Випускники «Академії поліції» продовжать службу в підрозділах превентивної діяльності Львівщини

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ЛьвДУВС 10 серпня відбувся черговий випуск слухачів. 24 новоспечених дільничних офіцерів поліції, які успішно склали підсумкові іспити та присягнули на вірність українському народові, продовжать несення служби в підрозділах поліції м.Львова та області.

Аби привітати випускників із завершенням навчання та вручити їм відповідні свідоцтва, на урочистості завітали т.в.о. ректора ЛьвДУВС Тарас Созанський та заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області Роман Гранківський.

«Кожен з вас свідомо обрав свій шлях і професію поліцейського. Бажаю, щоб ви не розчаровувались у своєму виборі та не втрачали натхнення у нелегкій роботі. Нехай служба буде в задоволення, і пам’ятайте, що вдома вас чекають рідні та близькі»,– звернувся до випускників Тарас Созанський.

Дотримуватись слів Присяги працівника поліції, продовжувати здобувати нові знання та вміння закликав випускників і заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області Роман Гранківський. Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця Української православної церкви Київського патріархату отець Іван Ревуцький благословив поліцейських на віддану та сумлінну службу.

Read 748 times