28 вересня відбудеться засідання науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти»

28 вересня 2018 року Львівський державний університет внутрішніх справ проводить засідання науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти».

Напрями роботи науково-практичного заходу:

• кримінально-правові та кримінологічні засоби протидії незаконному обігу наркотичних і психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
  • кримінальне процесуальне та криміналістичне забезпечення протидії злочинам у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
  • профілактика наркоманії адміні-стративно-правовими засобами;
  • проблеми взаємодії суб’єктів системи профілактики наркоманії;
  • міжнародно-правові аспекти протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
  • інформаційне забезпечення правоохоронних і правозахисних органів щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів.

До участі у роботі науково-практичного заходу запрошуються науковці, працівники правоохоронних та правозахисних органів, аспіранти, ад’юнкти та здобувачі вищої освіти. Заявки для участі просимо надсилати до 18 вересня 2018 року:

• Йосифовичу Данилу Ігоровичу, завідувачеві кафедри адміністративного права та адміністративного процесу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Баб’яку Андрію Васильовичу, завідувачеві кафедри оперативно-розшукової діяльності – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Деталі в інформаційному листі.