25 жовтня відбудеться науковий семінар «Антикризове управління: фінансовий і системний аспекти»

Запрошуємо взяти участь у науковому семінарі «Антикризове управління: фінансовий і системний аспекти», який відбудеться 25 жовтня 2018 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи наукового семінару:

• фінансова діагностика у системі антикризового управління;
  • фінансові злочини: способи виявлення та механізми протидії;
  • інноваційні інструменти антикризового управління;
  • стратегії антикризового управління;
  • зарубіжний досвід антикризового управління.

Науковий семінар проходитиме на факультеті № 8 (управління та економічної безпеки) за адресою: м. Львів, вул. М. Кривоноса, 1.
Заявки для участі у роботі наукового семінару просимо надсилати до 19 жовтня 2018 року:

• Висоцькій Інні Борисівні, доцентові кафедри фінансів та обліку факультету № 8 (управління та економічної безпеки), моб.тел. (032) 261-53-02, 097 381 06 08, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • Наконечній Наталії Володимирівні, доцентові кафедри фінансів та обліку факультету № 8 (управління та економічної безпеки), моб.тел. (032) 261-53-02, 067 374 69 67, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Деталі в інформаційному листі.