Понеділок, 13 серпня 2018 13:57

Табірний збір: змагання серед курсантів визначили найсильніших

12 серпня на базі навчально-тренувального відділу «Верещиця» у рамках табірного збору відбулись змагання серед курсантів 1-го курсу. Спортивний захід став дебютним для новобранців і певною мірою допоміг їм продемонструвати особисті якості. Організаторами та суддями змагань виступили працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки Богдан Музика, Тарас Мороз і Микола Гіль.

Так, хлопці змагались у підтягуванні на перекладині, дівчата – згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи. Фінальним акордом змагань стало перетягування канату. У цій вправі найкращими виявились курсанти факультету №2. Друге та третє місця розділи між собою вихованці факультету №3 – 1-ої та 2-ої навчальних груп.

За результатами двох перших вправ у трійку лідерів серед чоловіків увійшли: курсант факультету №2 Данило Вишинський (25 повторів), курсанти факультету №3 Роман Огризько (22 п.) та Дмитро Семинюк (21 п.). Найкращий результат серед дівчат продемонструвала курсантка факультету №1 Анджела Климків (36 повторів). Друге місце в особистому заліку посіла курсантка факультету №3 Оксана Барчук, а третє – Яніна Паляниця, вихованиця факультету №1. Дівчата виконали однакову кількість повторів – 34, відтак місця вдалось розділити за підсумками додаткового туру.

Вже на наступних вихідних курсанти поборються за перемогу у змаганнях з волейболу.

Read 2063 times Last modified on Понеділок, 13 серпня 2018 14:00