П'ятниця, 09 листопада 2018 16:55

ЛьвДУВС розширює коло іноземних партнерів

У п’ятницю, 9 листопада, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута урочисто підписав Договір з ректором Державної технічно-економічної вищої школи в м. Ярослав (Республіка Польща) Рейманом Кшиштофом про співробітництво у сфері наукової діяльності та підготовки кадрів. Підписання цього Договору сприятиме розширенню партнерства з польськими колегами, обміну досвідом та інформацією в академічній і науковій сферах. Також це дозволить реалізовувати освітні програми й спільні наукові проекти.

Нагадаємо, що в червні минулого року делегація з вищої школи у складі ректора Кшиштофа Реймана та керівника бюро ректора Артура Швьонтека з робочим візитом відвідала університет. Тоді ж були озвучені наміри польської сторони щодо проведення спільної роботи у майбутньому.