7 грудня відбудеться всеукраїнський круглий стіл «Державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції»

Запрошуємо до участі в роботі всеукраїнського круглого столу «Державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції», який відбудеться на базі Львівського державного університету внутрішніх справ 7 грудня за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Початок о 15.00 год.

Напрями роботи круглого столу:

•  філософсько-правові та теоретико-історичні засади державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції;
  •  галузеві проблеми державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції.

До участі у роботі круглого столу запрошуються науковці, ад’юнкти, аспіранти, здобувачі, представники правоохоронних та правозахисних структур, зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

Заявки та тексти тез повідомлень просимо до 18 листопада подати на кафедру теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права ЛьвДУВС або надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткову інформацію та заявку на участь у роботі круглого столу можна знайти за посиланням.