Понеділок, 19 листопада 2018 13:35

Делегація ЛьвДУВС здійснила закордонне відрядження до м. Єреван

На підставі офіційного запрошення від начальника Освітнього комплексу поліції Республіки Вірменія та президента Асоціації європейських коледжів поліції у період з 6 по 8 листопада ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута спільно із завідувачем відділення міжнародних зв’язків Василем Франчуком здійснили закордонне відрядження до м. Єреван (Республіка Вірменія). Метою візиту була участь у засіданні виконавчого комітету Асоціації.

На заході були присутні також працівники закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку поліцейських з Австрії, Вірменії, Грузії, Румунії, Франції, Німеччини і Норвегії. Учасники мали можливість довідатися про особливості підготовки поліцейських у Республіці Вірменія, підсумки діяльності Асоціації за рік, визначити пріоритетні напрями роботи у майбутньому, а також затвердити тему проведення зустрічей у 2019 році.

Підсумком перебування у закордонному відрядженні стало обговорення з начальником Освітнього комплексу поліції Республіки Вірменія генерал-майором поліції Мушегом Бабаяном питань щодо організації співробітництва у майбутньому, а також запрошення учасників заходу на міжнародну науково-практичну конференцію, організовувану ЛьвДУВС у наступному році. Крім того, визначено, що наступне засідання виконавчого комітету Асоціації відбудеться у Львові на базі університету у період з 21 по 22 березня 2019 року.