Шаблоны Joomla 3.5

Понеділок, 19 листопада 2018 13:35

Делегація ЛьвДУВС здійснила закордонне відрядження до м. Єреван

Written by
Rate this item
(0 votes)

На підставі офіційного запрошення від начальника Освітнього комплексу поліції Республіки Вірменія та президента Асоціації європейських коледжів поліції у період з 6 по 8 листопада ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута спільно із завідувачем відділення міжнародних зв’язків Василем Франчуком здійснили закордонне відрядження до м. Єреван (Республіка Вірменія). Метою візиту була участь у засіданні виконавчого комітету Асоціації.

11

На заході були присутні також працівники закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку поліцейських з Австрії, Вірменії, Грузії, Румунії, Франції, Німеччини і Норвегії. Учасники мали можливість довідатися про особливості підготовки поліцейських у Республіці Вірменія, підсумки діяльності Асоціації за рік, визначити пріоритетні напрями роботи у майбутньому, а також затвердити тему проведення зустрічей у 2019 році.

12

Підсумком перебування у закордонному відрядженні стало обговорення з начальником Освітнього комплексу поліції Республіки Вірменія генерал-майором поліції Мушегом Бабаяном питань щодо організації співробітництва у майбутньому, а також запрошення учасників заходу на міжнародну науково-практичну конференцію, організовувану ЛьвДУВС у наступному році. Крім того, визначено, що наступне засідання виконавчого комітету Асоціації відбудеться у Львові на базі університету у період з 21 по 22 березня 2019 року.

Read 625 times