Вівторок, 20 листопада 2018 08:49

Учасники тренінгу з питань запобігання та протидії домашньому насильству отримали сертифікати

Завершився черговий п’ятиденний тренінг з питань запобігання та протидії домашньому насильству для підготовки поліцейських мобільних груп з реагування на такі випадки. Організатором заходу виступив Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Національною поліцією України та Міністерством внутрішніх справ України. Захід проходив на базі Львівського державного університету внутрішніх справ 12-16 листопада, і по його закінченні учасники отримали сертифікати міжнародного зразка. До заходу в ролі тренерів цього разу долучилися науково-педагогічні працівники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Нагадаємо, що минулого тижня навчання проходили працівники поліції Волинської та Чернівецької областей. Тренували учасників старший викладач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ЛьвДУВС Лідія Сукмановська, викладачі кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС Микола Репан та Сергій Ігнатов, національний спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Тетяна Медун, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях Світлана Семчишин, кандидат психологічних наук, доцент, психотерапевт Геннадій Мустафаєв, а також представники ГО «44 Навчальний Центр».

Варто відзначити, що національний спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Тетяна Медун вручила подяки тренерам Лідії Сукмановській, Миколі Репану та Сергію Ігнатову за вагомий внесок у підготовку та проведення тренінгів для співробітників мобільних груп з реагування на факти домашнього насильства.