Вівторок, 04 грудня 2018 07:30

Спортсмени ЛьвДУВС на Всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту

У Львові відбулися Всеукраїнські змагання з гирьового спорту, присвячені пам’яті професора Юрія Рєзнікова. Захід проходив з 30 листопада по 2 грудня. Змагалися 15 областей України. Зокрема, Львівську спільно з трьома іншими вишами міста Лева представляв і Львівський державний університет внутрішніх справ.
site
До команди ЛьвДУВС, під керівництвом старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки Миколи Костовського, увійшли: Богдан Мазурак, Володимир Піскуровський, Владислав Домбравський, Віталій Козаченко, Андрій Дуб, Максим Рябошапко, Ростислав Лукашенко, Михайло Душний, Владислав Савчук, Андрій Кузів, Роман Заремба, Юрій-Михайло Сачок, Іван Намочинський, Юрій Сачок та Олег Пилипюк.

Змагання пройшли в напруженій, проте дружній атмосфері. Було помітно, що кожен з курсантів намагався викластися на повну, адже від його результату залежав успіх команди Львівської області. У підсумку змагань, вихованці ЛьвДУВС посіли друге загальнокомандне місце. В особистому заліку відзначився першокурсник факультету №3 Іван Намочинський, який здобув почесне третє місце.

Read 87 times Last modified on Вівторок, 04 грудня 2018 07:34