Вівторок, 04 грудня 2018 09:12

Допомагаємо молоді зробити правильний професійний вибір

Територія проведення профорієнтаційної роботи із потенційними абітурієнтами Львівського державного університету внутрішніх справ не обмежується лише Львовом. Так, 3 грудня заступник декана факультету №1 Микола Пацкан, здобувач освітнього рівня «магістр» Віталій Старушкевич та слухач 1-го курсу факультету №3 Наталія Попович навідалися до с. Явора, Турківського району.

IMG

Захід відбувся у рамках акції «Відвідай рідну школу». У ході зустрічі із учнями 10-11 класів Явірського навчально-виховного комплексу представники вишу розповіли про структуру університету, напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічну базу, особливості вступу. Зокрема, вихованці ЛьвДУВС відповідали на питання абітурієнтів щодо умов навчання, проживання, побуту та дозвілля курсантів і студентів університету. Крім цього, присутнім продемонстрували презентаційний ролик про ЛьвДУВС, роздали буклети й візитівки.