Середа, 05 грудня 2018 15:13

У ЛьвДУВС відбулось засідання товариства юних науковців

5 грудня у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених. На заході обговорювали доповіді представників наукових гуртків кафедри менеджменту, психології діяльності в особливих умовах, економіки та економічної безпеки.

У рамках засідання завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3 Данило Йосифович розповів про протидію корупції. Фахівець зауважив, що це явище лишається головною проблемою сьогодення. Відзначив що запобігання корупції є набагато легшим і ефективнішим процесом, аніж розслідування провадження, доведення чиєїсь вини. Крім цього, працівник вишу навів присутнім цьогорічний рейтинг країн світу, так званий індекс сприйняття корупції.

Далі з доповіддю на тему «Студентське працевлаштування як об’єкт управління» виступила студентка факультету №8 Анна Кісіль. Про вплив стресу на здоров’я підлітків розповіла майбутній психолог Оля Мороз. Спільне наукове дослідження представили вихованиці факультету управління та економічної безпеки Іванка Байло та Мар’яна Зікій – «Актуальні загрози економічній безпеці України в сучасних умовах та напрями їх нейтралізації».

Наприкінці науковий співробітник відділу організації наукової роботи Юлія Шевців ще раз акцентувала увагу присутніх на конференції за результатами І туру конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, яка відбудеться 12 грудня у ЛьвДУВС.