Четвер, 06 грудня 2018 09:10

Розповідаємо школярам про їхні права

Працівники та вихованці ЛьвДУВС активно долучаються до проведення Всеукраїнського тижня права. У рамках цих заходів представники університету відвідують школи, аби розповісти учням про їхні права. Днями такі зустрічі відбулися у ЗОШ № 65 та 67 міста Львова, а також у ліцеї «Гроно».

Тематичні бесіди для старшокласників провели слухач ЛьвДУВС Марія Дячук разом із курсантами Іриною та Віктором Смілянин. Вихованці університету розказали підліткам про їхні права та обов’язки, а також розтлумачили з якого віку настає відповідальність неповнолітніх.

Очільник кафедри цивільного права та процесу підполковник поліції Віталій Кучер розповів присутнім про освітні можливості вишу, відповів на усі запитання, які цікавили школярів. Насамкінець зустрічі учні отримали профорієнтаційні буклети, у яких міститься чимало корисної інформації про ЛьвДУВС.