Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 06 грудня 2018 10:24

Фахівці розповіли курсантам як захистити своє здоров’я

Written by
Rate this item
(0 votes)

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ відбулись лекції для вихованців вишу, присвячених цій тематиці. Лікар-інфекціоніст КНП ЛОР «Львівського обласного центру громадського здоров’я» Ірина Бень розповіла про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу та про те як уникнути цього захворювання. Лікар ознайомила молодь зі статистикою інфікованості населення для розуміння важливості профілактичних заходів: «Насправді людей, які живуть з цією хворобою у світі близько 35 мільйонів. ВІЛ/СНІД поширений у всіх областях України, найбільше його виявляють на Сході».

 

Важливі моменти із законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації до курсантів донесла регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Тетяна Панасенко. «Люди, які живуть з ВІЛ-інфекцією найбільше страждають від утисків у сфері праці, охорони здоров’я, освіти, доступу до соціальних послуг. Це масштабна суспільна проблема, яка потребує комплексного вирішення, як на рівні держави, так і громадян. І це є одним із пріоритетних напрямків нашої роботи».

Під кінець заходу керівник медичного центру «Арніка + ВБО», лікар акушер-гінеколог Наталія Олександренко поспілкувалася з жіночою частиною залу. Вона розвінчала ряд міфів щодо поширення вірусу, як, зокрема, при спільному використанні столових приборів та посуду, поцілунках, укусах комарів, рукостисканнях і обіймах. Ще раз наголосила утримуватися від випадкових статевих стосунків, використовувати засоби контрацепції, взаємно зберігати вірність, використовувати стерильний медичний інструментарій, щоб захистити своє здоров’я.

foto 6


Загалом, зустріч пройшла в атмосфері довіри та зворотного зв’язку. Молодь зробила корисні висновки про безпеку свого життя, які їм знадобляться в майбутньому.

Read 573 times