Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2019 році

До участі у сесіях Єврошколи запрошуються студенти (останні курси) та випускники українських закладів вищої освіти (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів та випускників ЗВО:

• отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;
  • вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та ЄС у сфері політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;
  • поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;
  • долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

27 сесія: 7–10 лютого у м. Житомир
28 сесія: 14–17 березня у м. Суми
29 сесія: 11–14 квітня у м. Тернопіль
30 сесія: 6–9 червня у м. Сєвєродонецьк
31 сесія: 4–7 липня в м. Одеса

Дати та міста можуть змінитися, про що організатори повідомлять додатково.

Участь у Єврошколі є безкоштовною! Для відібраних учасників з інших міст організатори оплачують проїзд, проживання та харчування.

Ознайомитися з умовами участі та повним списком сесій можна тут: http://internews.ua/2018/12/eu-study-days-2019/

Координаційна група проекту EU Study Days in Ukraine: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: 097-321-47-30.