Шаблоны Joomla 3.5

П'ятниця, 04 січня 2019 09:00

Майбутні вступники, які обрали професію поліцейського, можуть отримати консультативну допомогу у ЛьвДУВС

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ надають консультативну допомогу кандидатам на навчання, які обрали професію поліцейського. Майбутні вступники можуть звернутися безпосередньо у ЛьвДУВС для отримання вичерпної інформації щодо порядку відбору та переліку необхідних документів.


1
Нагадаємо, на офіційному веб-порталі http://osvita.np.gov.ua розпочалася електронна реєстрація кандидатів на навчання у заклади вищої освіти, що здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

Майбутнім вступникам потрібно заповнити електронну анкету, розміщену на веб-порталі, та звернутися до Головного управління Національної поліції за місцем проживання для оформлення необхідних документів.

Аби отримати допомогу в заповненні он-лайн анкети для реєстрації на сайті http://osvita.np.gov.ua, кандидати можуть також звернутися безпосередньо до ЛьвДУВС за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Окрім цього, у закладі вищої освіти нададуть консультацію щодо переліку документів, які потрібно зібрати майбутньому вступнику.

Детальніше про умови вступу до університету ви можете дізнатися у розділі «Абітурієнту» на веб-сайті http://www.lvduvs.edu.ua/ або за телефонами: (032) 261-53-22; (032) 255-35-35.

Read 569 times