Вівторок, 08 січня 2019 10:31

У ЛьвДУВС відбулось чергове засідання ректорату

Сьогодні, 08 січня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання ректорату. Очільник вишу полковник поліції Роман Благута, насамперед, привітав із Днем народження проректора ЛьвДУВС Василя Струса та редактора газети «Юрист» Василя Покидька й побажав їм міцного здоров’я, добра та усіх гараздів.

Після цього проректори університету Мар’ян Гурковський, Ольга Балинська та Василь Струс прозвітували про результати роботи за минулий тиждень і розповіли про заплановані заходи.

Заступник начальника відділу організації наукової роботи Галина Савчин поінформувала про підсумки науково-дослідної діяльності університету за минулий місяць та наголосила на заходах, що відбудуться протягом січня.

Директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС полковник поліції Юрій Назар також прозвітував про здійснену роботу та зазначив, що наступного тижня на базі університету відбудеться підвищення кваліфікації для патрульної поліції та підрозділів превентивної діяльності.

Під час засідання ректорату також йшлося про дотримання дисципліни та законності особовим складом університету. Звертаючись до присутніх, очільник ЛьвДУВС Роман Благута наголосив на складних погодних умовах та закликав до безумовного дотримання Правил дорожнього руху.