Вівторок, 08 січня 2019 10:37

Ректор ЛьвДУВС привітав переможців конкурсу «Україна колядує»

Сьогодні, 8 січня, під час засідання ректорату відбулось урочисте нагородження переможців щорічного конкурсу «Україна колядує». Очільник ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута вручив кращим творчим колективам кубки, дипломи та грошові сертифікати.

Нагадаємо, 12 грудня у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся конкурс «Україна колядує». Художні колективи факультетів представили на розгляд журі яскраві виступи на тему новорічно-різдвяних свят. Учасники намагалися вразити суддів своїми інтерпретаціями колядок та пісень, ритмічними танцями і кумедними сценками. Творчі колективи довели, що у ЛьвДУВС шанують українські традиції, вміють весело святкувати та дзвінко колядувати.

Тож за підсумками конкурсу журі визначило кращих виконавців – переможців у наступних номінаціях:

«Краще тріо», «Креативність втілення образів акторів», «Новаторство різдвяного вертепу» – творчий колектив факультету управління та економічної безпеки;
«Кращі сценічні костюми» - творчий колектив юридичного факультету;
«Кращий музичний супровід виступу», «Краще оформлення програмки» - творчий колектив факультету психології;
«Краще віншування», «Краще відтворення українських традицій» – творчий колектив факультету №3 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції;
«Найсмачніша страва» – творчий колектив факультету №1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції;
«Кращий актор» – здобувач вищої освіти факультету психології Богдан Мочар;
«Глядацькі симпатії» – здобувач вищої освіти факультету управління та економічної безпеки Андрій Блонський;
«Краща роль ведучої» – здобувач вищої освіти юридичного факультету Наталія Чорна;
«Краще акапельне виконання колядки» - здобувач вищої освіти факультету №3 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Уляна Педенко;
«Краще сольне жіноче виконання коляди» - здобувач вищої освіти юридичного факультету Тетяна Скільська.

Переможцями конкурсу цього року стали такі творчі колективи:
3 місце - факультет управління та економічної безпеки;
2 місце - юридичний факультет;
1 місце - факультет психології.

Вітаємо переможців, бажаємо натхнення, цікавих ідей та нових творчих успіхів!