Вівторок, 22 січня 2019 14:31

Вихованці ЛьвДУВС долучилися до благодійного проекту «Нагодуй голодного»

Вже не перший рік Центр волонтерства «Корпорація добрих справ» реалізовує у Львові соціальний проект «Нагодуй голодного». До благодійної кухні двічі на тиждень за гарячим обідом та фруктами приходять безхатьки, знедолені та навіть пенсіонери, яким бракує грошей на харчування.

«Для декого з них це чи не єдиний шанс поїсти щось свіже та гаряче, - розповідає представник Центру Володимир Спірін. Ми обрали два місця у Львові для таких обідів — Левандівський парк та Горіховий гай. Щоразу туди за їжею приходять десятки людей».

Аби допомогти організаторам частування у цій вкрай важливій справі працівники відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення ЛьвДУВС запросили вихованців вишу долучитися до благодійного проекту.

Першим ініціативу підхопив юридичний факультет. До Левандівського парку студентки другого та третього курсів ЛьвДУВС привезли продукти й допомагали волонтерам роздати обіди.

«Головне - не забувати, що поряд є ті, кому наша допомога може бути життєво необхідна, - каже волонтер проекту Мар'яна Волоська. - Щодня ми маємо змогу нагодувати хоча б декількох людей. І нехай це дріб'язок. Але чим більше з нас дізнаються про таку можливість і скористаються нею, тим легше буде знедоленим».

Тому майбутні юристи вирішили не зупинятися на одному частуванні. Студенти передали естафету факультету психології, аби підтримали починання та взяли участь у приготуванні благочинних обідів.