Понеділок, 28 січня 2019 12:40

У ЛьвДУВС відбулось чергове засідання ректорату

Сьогодні, 28 січня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання ректорату. В.о. ректора університету полковник поліції Тарас Созанський, насамперед, привітав із Днем народження завідувача кафедри кримінального права і кримінології Олексія Пасєку й побажав міцного здоров’я, добра та всіх гараздів.

Після цього проректори університету Мар’ян Гурковський, Ольга Балинська та Василь Франчук поінформували про результати роботи за минулий тиждень та завдання, які ставляться перед колективом вишу на поточний.

Крім цього на засіданні розглянули питання готовності факультетів університету до нового навчального семестру та стану дотримання дисципліни й законності особовим складом ЛьвДУВС.