Вівторок, 29 січня 2019 07:39

Розповідаємо школярам про умови вступу до ЛьвДУВС

Працівники Львівського державного університету внутрішніх справ провели виїзний День відкритих дверей для школярів Кам’янка-Бузького району. Старшокласники дізналися про умови вступу до вишу та переваги навчання у ЛьвДУВС.

Так, в.о. заступника декана факультету №3 Віктор Ковальчук та фахівець факультету Геннадій Паламаренко розповіли про спеціальності, за якими здійснює підготовку університет, та вимоги, які ставляться до вступників у 2019 році. Працівники ЛьвДУВС також надали інформацію про матеріально-технічну базу вишу.

Керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович разом із колегою Ігорем Єсипом детально пояснили учням, що таке булінг та як його уникнути.

Окрім цього, майбутні абітурієнти переглянули презентаційний відеоролик про університет та отримали інформаційні буклети.