Вівторок, 29 січня 2019 15:20

Представники ЛьвДУВС оцінювали роботи юних науковців Львова

29 січня у Львівській правничій гімназії відбулася щорічна наукова конференція реферативних і науково-дослідницьких робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова на тему «Наука і молодь у XXI столітті. Проблеми формування особистості у кризовому суспільстві». Традиційно до складу журі, яке оцінювало роботи юних вчених, увійшли наукові й науково-педагогічні працівники Львівського державного університету внутрішніх справ.

Так, журі очолила начальник відділу організації наукової роботи ЛьвДУВС Людмила Павлик. Разом з нею кращі з робіт визначали працівники кафедри психології Ольга Угрин, Наталія Калька, Оксана Христук, кафедри соціальних дисциплін Наталія Пряхіна, кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Катерина Костовська, а також науковий співробітник відділу організації наукової роботи Юлія Шевців.

«Мені приємно, що вам не байдужі сучасні проблемі суспільства і що ви долучаєтеся до їх вирішення, – звернулася до учасників конференції Людмила Павлик. – Іноді ваше бачення є відмінним від того, яке є в старшого покоління. Ви можете запропонувати нові, креативні рішення проблем глобалізованого суспільства. Сьогодні ви маєте нагоду продемонструвати результати своїх наукових досліджень, знайти однодумців і висловити власні думки. Тож хочу побажати вам успіху, впевненості у своїх силах та жвавих дискусій».

Участь у цьогорічному науковому заході взяли 34 представники із дванадцяти навчальних закладів м. Львова, які презентували на обговорення ряд цікавих та актуальних тем: «Штучний інтелект контролює людством?», «Булінг у школі: чому діти проявляють жорстокість?», «Вплив батьків на психічне здоров’я дитини», «Чорна трансплантологія як вид експлуатації людини» та ін.

У підсумку, перші місця розділили Остап Матвейко із Львівської правничої гімназії, Олексій Гнатів із Ліцею «Сихівський» та Олексій Марко із Львівської правничої гімназії.