Вівторок, 29 січня 2019 15:29

Вихованці ЛьвДУВС продовжують участь у благодійному проекті «Нагодуй голодного»

Тиждень тому студентки юридичного факультету ЛьвДУВС розпочали співпрацю із Центром волонтерства «Корпорація добрих справ» – долучилися до соціального проекту «Нагодуй голодного». Дівчата привезли до благодійної кухні продукти та допомагали волонтерам роздати гарячі обіди. Тоді ж вихованки університету закликали інші факультети вишу продовжити розпочату справу.

І от сьогодні це починання підхопили студенти факультету психології. З ініціативи працівників відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення ЛьвДУВС вихованці привезли до Левандівського парку пакунки з продуктами для нужденних. І теж, вже за доброю традицією, стали поряд з волонтерами роздавати частування.

«Це мінімум, що ми можемо зробити для цих людей, - каже інспектор факультету психології Ірина Гривнак, - Не варто забувати, що поруч є ті, хто часто потребують нашої допомоги. Найменше, що ми можемо для них зробити – хоча б раз на тиждень долучитися до проекту. І це до снаги кожному з нас».

На цьому співпраця з волонтерами не завершиться. Майбутні психологи передали естафету далі, аби й інші факультети ЛьвДУВС взяли участь у приготуванні благочинних обідів.

Додамо, Центр волонтерства «Корпорація добрих справ» вже не перший рік реалізує у Львові соціальний проект «Нагодуй голодного». Двічі на тиждень за гарячим обідом та фруктами до Левандівського парку та Горіхового гаю приходять безхатьки, знедолені та пенсіонери, яким бракує грошей на харчування.