Шаблоны Joomla 3.5

Вівторок, 29 січня 2019 15:29

Вихованці ЛьвДУВС продовжують участь у благодійному проекті «Нагодуй голодного»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Тиждень тому студентки юридичного факультету ЛьвДУВС розпочали співпрацю із Центром волонтерства «Корпорація добрих справ» – долучилися до соціального проекту «Нагодуй голодного». Дівчата привезли до благодійної кухні продукти та допомагали волонтерам роздати гарячі обіди. Тоді ж вихованки університету закликали інші факультети вишу продовжити розпочату справу.

І от сьогодні це починання підхопили студенти факультету психології. З ініціативи працівників відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення ЛьвДУВС вихованці привезли до Левандівського парку пакунки з продуктами для нужденних. І теж, вже за доброю традицією, стали поряд з волонтерами роздавати частування.

4

«Це мінімум, що ми можемо зробити для цих людей, - каже інспектор факультету психології Ірина Гривнак, - Не варто забувати, що поруч є ті, хто часто потребують нашої допомоги. Найменше, що ми можемо для них зробити – хоча б раз на тиждень долучитися до проекту. І це до снаги кожному з нас».

На цьому співпраця з волонтерами не завершиться. Майбутні психологи передали естафету далі, аби й інші факультети ЛьвДУВС взяли участь у приготуванні благочинних обідів.

7

Додамо, Центр волонтерства «Корпорація добрих справ» вже не перший рік реалізує у Львові соціальний проект «Нагодуй голодного». Двічі на тиждень за гарячим обідом та фруктами до Левандівського парку та Горіхового гаю приходять безхатьки, знедолені та пенсіонери, яким бракує грошей на харчування.  

Read 509 times