Четвер, 31 січня 2019 15:00

У ЛьвДУВС відбулося перше в новому році засідання Вченої ради

30 січня у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. Захід розпочався з урочистого вручення атестату професора професору кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 2 Анатолію Мовчану та дипломів кандидата юридичних наук старшому викладачеві кафедри філософії та політології Михайлу Яруніву та в.о. старшого наукового співробітника Степанові Церковнику.

Розгляд порядку денного розпочали із обрання на вакантні посади науково-педагогічних працівників ЛьвДУВС десяти претендентів. На засіданні затвердили Положення про центр післядипломної освіти, заочного та дистанційного навчання Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС.

Шляхом відкритого голосування Вчена рада висунула кандидатуру курсанта 3-го курсу факультету №2 Олени Дущак на здобуття академічної стипендії Кабінету Міністрів України.

Значну увагу приділили результатам міжнародної діяльності у ЛьвДУВС в минулому році та підсумкам вивчення стану підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Крім цього, секретарі спеціалізованих вчених рад прозвітували про роботу у 2018 році, а учений секретар Вченої ради Назар Рудий доповів про виконання ухвал Вченої ради ЛьвДУВС за перший семестр навчального року.