Вівторок, 05 лютого 2019 11:42

Львівські школярі завітали на екскурсію у ЛьвДУВС

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітали десятикласники середньої школи № 63 м. Львова. Знайомство з вишем розпочалося для школярів із розповіді про особливості навчання в університеті та специфіку роботи поліцейського. Говорили теж і про загрози, які підстерігають підлітків щодня, зокрема, про шахрайство та наркоторгівлю. Чимало уваги приділили кіберзлочинності. Адже цього місяця уже вп'ятнадцяте поспіль світ відзначає Міжнародний день безпеки в Інтернеті.

«Інтернет – це безмежне море інформації. Серед неї є дуже багато корисної та потрібної. Тієї, яка допомагає нам розвиватись, поглиблювати свої знання, активно спілкуватися з друзями, - підсумував розповідь Ігор Федчак, доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності. – Але пам'ятайте про одне – в Інтернеті можна потрапити у велику біду. Небезпек і загроз є багато. Чимало людей виношують намір вчинити зло. І їм у цьому дуже допомагає всесвітня мережа. Проте вони не всесильні. Ви теж розумні, дорослі люди і самостійно вирішуєте, як користуватися Інтернетом».

Після розмови учні мали нагоду ознайомитись з тим, як навчаються курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ. Юні гості відвідали криміналістичний полігон, навчальний клас, де зберігаються муляжі наркотичних речовин, побачили, як виглядає валіза криміналіста. На завершення школярі побували у стрілецькому тирі, де їм показали зразки озброєння.