Середа, 06 лютого 2019 07:38

Курсанти ЛьвДУВС удосконалюють навики, аби ефективно захищати права дітей

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ 31 січня та 4 лютого відбулися тренінги на тему: «Методика розслідування кримінальних проваджень щодо дітей» для курсантів 4-го курсу факультету №1. Заходи реалізовані в межах проекту «Зміцнення системи підготовки та підвищення кваліфікації працівників поліції щодо захисту та забезпечення прав дитини». Організатором тренінгу виступили Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» спільно з Національною поліцією України та за підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Так, впродовж тренінгів доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 ЛьвДУВС Андрій Кунтій розповідав вихованцям вишу про методики розслідування кримінальних проваджень щодо дітей.

Тренінги охоплювали три сесії. У першій фахівець розкривав особливості проведення допиту дитини та специфіку складання процесуальних документів за результатами слідчих (розшукових) дій. Наступна сесія стосувалася питання взаємодії слідчого з іншими підрозділами, які залучаються до сфери розслідування кримінальних проваджень зазначеної категорії. В останній сесії Андрій Кунтій описував важливі моменти щодо особливостей розслідування кримінальних проваджень за фактами сексуального насильства та зникнення дитини.

Варто відзначити, що метою тренінгів є вдосконалення системи навчання поліцейських для ефективного виконання завдань з питань забезпечення прав та інтересів дітей.