Середа, 06 лютого 2019 10:44

Працівники ЛьвДУВС долучилися до благодійної акції

Співпраця Львівського державного університету внутрішніх справ та Центру волонтерства «Корпорація добрих справ» продовжується. Працівники та вихованці вишу активно долучаються до благодійних акцій, аби допомогти тим, хто найбільше потребує уваги та турботи.

IMG 1

Цього тижня естафету добрих справ прийняли працівники університету: начальник відділу організації наукової роботи Людмила Павлик, провідний фахівець відділення роботи з постійним складом Ярина Тогаєва, завідувач відділення міжнародної освітньої діяльності Василь Франчук, провідний фахівець цього ж відділення Оксана Москаль та фахівець Христина Кардаш.

IMG 2

За ініціативи відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення ЛьвДУВС вони приготували для діток із малозабезпечених родин пакунки із одягом та взуттям, продуктові набори, іграшки, пізнавальну літературу, канцелярські товари, необхідні для школярів та дошкільнят, а також ліки.

IMG 3

Спершу представники ЛьвДУВС завітали до пенсіонерки пані Наталії, яка разом з чоловіком опікується онучками – Людмилою, Вікторією та Мартою. Дітям – 4, 6 та 8 років.

IMG 4

«Субсидії у нас немає , – говорить пані Наталія. – А дівчатка часто хворіють, тож значну частину коштів тратимо на лікування. Приємно, що на мої прохання відгукуються небайдужі та намагаються допомогти».

IMG 5

Наступного дня благодійники навідалися до пані Ганни. Жінці не позаздриш. Живуть із чоловіком та трьома дітками у кімнаті площею 12,5 кв. м, без належного санітарного вузла. Жінка розповіла, що отримує мізерну соціальну допомогу, яка лише частково покриває усі необхідні видатки. Жаліється, що багато коштів доводиться витрачати на лікування 6-річного синочка Костянтина. Відтак доволі часто бракує грошей на найнеобхідніші речі. Тож для цієї родини допомога благодійників є вкрай важливою та потрібною.

Представники ЛьвДУВС й надалі долучатимуться до благодійних справ, адже є ще чимало родин, яким дуже потрібна турбота та підтримка.