4 квітня відбудеться міжвузівська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан та перспективи»

Запрошуємо до участі в роботі міжвузівської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан та перспективи», яка відбудеться 4 квітня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи конференції:

• Соціально-економічна складова національної безпеки;
  • Організаційно-управлінські проблеми зміцнення економічної безпеки;
  • Фінансово-економічна безпека держави та суб’єктів господарювання в сучасних умовах.

Конференція проходитиме у корпусі №6, ауд. 207 Львівського державного університету внутрішніх справ (м. Львів, вул. Кривоноса, 1)

Для участі в конференції необхідно до 15 березня 2019 року надіслати на електронну адресу організаторів конференції (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.): заявку за наданою формою; текст тез, оформлений за вказаними вимогами.

Організаційний внесок для учасників конференції становить 60 грн. (буде використано на покриття витрат, пов’язаних із проведенням конференції). Вартість збірника тез доповідей оплачується додатково у розмірі 70 грн.

Телефони для довідок:
Галайко Наталія Володимирівна – 096-204-17-01;
Марченко Ольга Михайлівна – 097-668-66-55.

Додаткову інформацію та заявку на участь у міжвузівській науково-практичній конференції можна знайти за посиланням.