19 квітня відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Управління системою економічної безпеки: від теорії до практики»

Запрошуємо до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Управління системою економічної безпеки: від теорії до практики», яка відбудеться 19 квітня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи конференції:

• Теоретико-методологічні основи формування системи управління економічною безпекою суб’єктів господарювання.
  • Інституційні механізми управління системою економічної безпеки держави.
  • Ризики та загрози економічній безпеці держави, суб’єктів господарювання та особи в сучасних умовах.
  • Модернізація фінансової сфери як важливий чинник економічної безпеки держави.
  • Створення ефективної інноваційної системи України – імператив її сталого розвитку та економічної безпеки.
  • Міжнародний досвід зміцнення економічної безпеки.

До участі в конференції запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Захід відбудеться в залі Наукового товариства Львівського державного університету внутрішніх справ (м. Львів, вул. Городоцька, 26)

Для участі у роботі конференції необхідно до 15 березня надіслати на електронну адресу організаторів конференції (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.):
1) заявку за наданою формою;
2) текст тез доповіді, оформлений за вказаними вимогами;
3) копію документа про сплату організаційного внеску.

Додаткову інформацію та заявку на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції можна знайти за посиланням.