Середа, 06 лютого 2019 14:03

До миколаївських школярів завітали представники ЛьвДУВС

У Миколаєві відбувся виїзний День відкритих дверей для місцевих школярів. Понад три сотні учнів 9-11 класів закладів освіти міста та району прийшли на зустріч.

Працівники відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи ЛьвДУВС Ігор Єсип і Роман Янович розповіли учням про умови вступу до університету, переваги навчання в ньому, продемонстрували презентаційний відеоролик. Крім цього, відповіли на питання майбутніх абітурієнтів та роздали буклети з інформацією про виш.

На зустріч зі школярами також завітали проректор ЛьвДУВС Ольга Балинська, керівник служби у справах дітей Миколаївської РДА Зорина Цибульська. Були й курсанти ЛьвДУВС, які проходять стажування в Миколаєві, та представники ювенальної превенції.

Для учнів підготували розповідь про булінг серед дітей та протидію насильству у школі. Не оминули увагою так звані кіберзлочини, від яких часто потерпають саме підлітки.

Додамо, що захід відбувся за сприяння міського голови Миколаєва Андрія Щебеля спільно з відділами освіти Миколаївської РДА та Тростянецької ОТГ.