Четвер, 07 лютого 2019 08:21

Переймаємо досвід німецьких колег

(1 Vote)

На підставі отриманого гранту від Німецької служби академічних обмінів (DAAD), делегація ЛьвДУВС на чолі з деканом факультету управління та економічної безпеки Іриною Ревак здійснила закордонне відрядження. Впродовж двох тижнів українська делегація проходила виробничу практику й стажування в закладах вищої освіти та установах Федеративної республіки Німеччина, індустріальних підприємствах та торгово-промислових палатах.

Представники вишу перебували у таких містах: Франкфурт-на-Одері, Айзенгюттенштадт, Берлін, Потсдам, Галлє (Заалє), Деліце, Ляйпціг, Байрот, Дрезден, Майсен, Баутцен.

Під час візиту здобувачі вищої освіти під керівництвом декана факультету ознайомлювалися з освітньою програмою Німеччини, переймали передовий досвід. Зустрічалися зі студентами та науковцями провідних вишів країни, вивчали специфіку виробничого та адміністративного менеджменту. Крім цього, знайомилися з особливостями економічного, політичного та культурного життя Німеччини.

За матеріалами факультету управління та економічної безпеки