Четвер, 07 лютого 2019 14:24

У ЛьвДУВС підтримують добру традицію благочинності

Третій тиждень поспіль вихованці університету спільно з волонтерами «Корпорації добрих справ» привозять до благодійної кухні частування для знедолених.

За ініціативи  працівників відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення ЛьвДУВС, першим до проекту «Нагодуй голодного» долучився юридичний факультет. Студентки другого та третього курсів привезли до Левандівського парку продукти й допомагали волонтерам роздавати гарячі обіди. Тоді ж майбутні юристи передали естафету іншим факультетам, аби вони також підтримали це починання. І вже за тиждень до благодійної кухні приїхали вихованки факультету психології.

Продовжили добру традицію курсанти четвертого курсу факультету №1. Вони привезли пакунки з продуктами та долучилися до благочинної акції, що відбулася цього разу у Горіховому гаю. Сюди за гарячим обідом прийшло понад сім десятків знедолених. Окрім традиційних пригощань, курсанти привезли ще й солодкі гостинці.

Аби не розривати ланцюжок добрих справ, майбутні слідчі закликають усіх, хто ще не долучився до акції, - підтримати цю ініціативу та наступного тижня допомогти волонтерам приготувати обіди для нужденних.

Додамо, громадська організація Центр волонтерства «Корпорація добрих справ» уже не перший рік реалізує у Львові соціальний проект «Нагодуй голодного». Двічі на тиждень за гарячим обідом і фруктами до Левандівського парку та Горіхового гаю приходять безхатьки, знедолені та пенсіонери, яким бракує грошей на харчування.