П'ятниця, 08 лютого 2019 14:28

У ЛьвДУВС успішно відбувся захист кандидатської дисертації

У Львівському державному університеті внутрішніх справ 8 лютого відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Наукове дослідження на тему «Кримінальна відповідальність за державну зраду» представила викладач Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Наталія Кончук. Наукове керівництво роботою здійснював Роман Максимович, к.ю.н., доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Львівського державного університету внутрішніх справ.

Офіційними опонентами здобувача виступили: Володимир Бурдін, д.ю.н., професор, декан юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, та Руслан Чорний – к.ю.н., директор науково-організаційного центру, старший науковий співробітник Національної академії служби безпеки України.

Слід зазначити, що наукова робота стала предметом жвавих обговорень та дискусій. За результатами захисту спеціалізована вчена рада прийняла рішення присвоїти Наталії Кончук науковий ступінь кандидата юридичних наук. Колектив Львівського державного університету внутрішніх справ щиро вітає науковця із успішним захистом дисертації й бажає подальшого наукового розвитку та нових професійних здобутків!