Понеділок, 11 лютого 2019 10:13

Курсант ЛьвДУВС виборов «бронзу» на чемпіонаті області з дзюдо

Вихованець ЛьвДУВС увійшов до числа переможців чемпіонату Львівщини з дзюдо серед молоді до 23 років. Змагання проходили у 7 вагових категоріях.

Спортивна подія відбулась у суботу, 9 лютого, у Львові. За перемогу в чемпіонаті запекло боролися 60 учасників. Серед них – двоє курсантів факультету № 3 Львівського державного університету внутрішніх справ. Юнаків підготував до чемпіонату викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2, майстер спорту з боротьби самбо Володимир Ліпатов.

Вихованці ЛьвДУВС, – 19-річні Віталій Ткач та Костянтин Фалєєв, – гідно представили університет на змагання та увійшли до числа кращих дзюдоїстів області.

Зокрема, Віталій Ткач здобув третє місце у ваговій категорії до 66 кг, а Костянтин Фалєєв – п’яте (у категорії до 73 кг).

Вітаємо талановитих юнаків та щиро бажаємо нових спортивних досягнень і перемог!