Понеділок, 11 лютого 2019 12:58

У ЛьвДУВС відбулося чергове засідання ректорату

Сьогодні, 11 лютого, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання ректорату. Очільник вишу полковник поліції Роман Благута, насамперед, привітав із Днем народження начальника навчально-тренувального відділу «Верещиця» Петра Вишинського, завідувача кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрія Йосипіва й завідувача кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення Ірину Сковронську. Ректор побажав їм міцного здоров’я, добра та усіх гараздів.

Після цього проректори університету Мар’ян Гурковський та Василь Франчук поінформували про результати роботи за минулий тиждень та завдання, які ставляться перед колективом університету на поточний. Під час засідання ректорату також йшлося про дотримання дисципліни та законності особовим складом університету.